DETAILS, FICTION AND کارشناسی خودرو

Details, Fiction and کارشناسی خودرو

Details, Fiction and کارشناسی خودرو

Blog Article

تعرفه خدمات کارشناسی خودرو بر اساس نوع خودرو و مدل آن تعیین می شود. بدیهی است که هر چقدر خودرو مدل بالاتر باشد و ارزش آن نیز زیاد باشد، قیمت کارشناسی و تشخیص رنگ ماشین برای آن نیز افزایش پیدا می کند.

اما برای خرید بیمه بدنه، باید تمام مراحل آن انجام شود. یکی از این مراحل، بازدید بیمه بدنه است که باید به صورت آنلاین یا حضوری انجام شود.

در کارشناسی رنگ و بدنه، مواردی مانند رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط‌وخش، فرورفتگی، قلم‌گیری، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی را بررسی می‌کنیم. این کارشناسی با تجهیزات به‌روز و کامل انجام می‌شود.

خودروهای دنده اتومات نیز سیستم گیربکی و توربو بسیار پیچیده‎ای دارد. حسگرهای هیدرولیکی و مکانیکی گران قیمت آن موجب دشده تا کارشناسی دقیق‌تری برای بررسی خودرو لازم باشد.

اگر مایل به درخواست کارشناسی خودرو توسط خودرو۴۵ هستید، می‌توانید به وب‌سایت خودرو۴۵ به نشانی رفته و مشخصات ماشین خود را ثبت کنید.

برسی صفرتا صد فنی وسلامت بدنه واسنادومدارک خودرو درمحل

بنابراین توصیه می‌کنیم در زمان تحویل خودرو، حتما از کارشناس فنی برای بازدید خودرو در محل کمک بگیرید.

شعب مختلف خودرو۴۵ با استفاده از تجهیزات مناسب و در محیط استاندارد، وسیله نقلیه را کارشناسی می‌کنند و با توجه به گزارش سلامت و عیوب خودرو، قیمت منصفانه‌ای را برای معامله پیشنهاد می‌دهند.

کارشناسی خودرو کارکرده معمولا ۴۵ الی ۶۰ دقیقه زمان می‌برد.

با وارد کردن شماره تماس مالک خودرو از اصالت فرم کارشناسی باخبر شوید

همچنین در شرایط بارانی و برفی بدنه خودرو باید خشک باشد و کارشناسی در محل مسقف انجام شود. صندوق عقب خودرو هم برای بررسی تمامی قطعات باید خالی باشد.

زمانی که شما با کارشناس خودرو در محل تماس می‌گیرید. این کارشناس در کمتر از یک ساعت در موقعیت مورد نظر شما آماده می‌شود. این کارشناس کارشناسی ماشین بصورت تخصصی خودروی مد نظر شما را از همه جهات بررسی می‌کند. یکی از مهم ترین قسمت ها بدون شک، کارشناسی رنگ خودرو است.

بررسی رنگ خودرو، یک عملیات دقیق و تخصصی است که باید توسط افراد ماهر انجام شود.

کارشناسی خودروی کارکرده به طور کلی شامل مراحل زیر می‌شود.

Report this page